Xi'an Aojie Electric Heating Equipment Engineering Co., Ltd.
Çok Çalışmak ve Her Gün İlerlemek

Üstün Kalite ve En İyi Hizmet!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSürekli Lehim Fırını

Mesh Belt Alüminyum Lehim Fırını, Gelişmiş Atmosfer Koruma Fırınlama Fırını

Sertifika
Çin Xi'an Aojie Electric Heating Equipment Engineering Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Xi'an Aojie Electric Heating Equipment Engineering Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Mesh Belt Alüminyum Lehim Fırını, Gelişmiş Atmosfer Koruma Fırınlama Fırını

Mesh Belt Aluminium Brazing Furnace , Advanced Atmosphere Protection Brazing Oven
Mesh Belt Aluminium Brazing Furnace , Advanced Atmosphere Protection Brazing Oven

Büyük resim :  Mesh Belt Alüminyum Lehim Fırını, Gelişmiş Atmosfer Koruma Fırınlama Fırını

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Aojie
Sertifika: Certificate of machinery an low voltage directives
Model numarası: AJLL800, AJLL 1000, AJLL 1200, AJLL 1300

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: Bu, ekipmanın boyutuna ve boyutuna bağlıdır.
Teslim süresi: 15 çalışma haftası - 40 iş haftası
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 10 takım / yıl
Detaylı ürün tanımı
Örgü kayış genişliği (mm): 800, 1000, 1200, 1300 Toplam güç (kw): 530, 730, 850, 780,830
Soğutma suyu tüketimi (m3 / h): 6,7,8,9 Koşul: Yeni
Garanti: bir yıl After-Sale Servisi: Evet
Vurgulamak:

continuous furnace

,

furnace brazing process

Kontrollü Atmosfer, Alüminyum Sert Fırın, Sürekli Sert Sertleştirme

genel bakış

Alüminyum lehim fırını, alüminyum su radyatörü, yağ soğutucusu, ara soğutucu, serpantin tipi kondenser, evaporatör, paralel akış kondenser, lamine tip evaporatör, nitrojen atmosferi altında güç istasyonunun hava soğutucusu gibi aşağıdaki ürünlerin sürekli lehimlenmesi için tasarlanmıştır.

Özellikler

 • Yüksek performanslı refrakter malzeme , boş yük iken düşük enerji tüketimi ile fırının üstün yalıtım özelliğini sağlamak için benimsenmiştir. Gaz dağıtım sistemi ve fırın atmosferinin mükemmel tasarımı ve üretimi , düşük saflaştırılmış nitrojen tüketimini sağlar ve üretim maliyetini düşürmek için fırın atmosferini korur.
 • Isıtma fırınının ısıtma bölgelerinin hassas ve makul bir şekilde düzenlenmesi, yüksek hassasiyetli ve gelişmiş sıcaklık kontrol cihazlarının donanımının seçilmesi ve yazılım verilerinin düzenlenmesi , fırının (± 0.2 ℃) ve sıcaklık farkının kontrol edildiği sıcaklıkta çok yüksek hassasiyet sağlar. Section ± 3 ℃) lehimleme bölümündeki ürünlerin (575 ℃ ~ 610 ℃) .
 • Gelişmiş frekans dönüşüm mesh-belt hız kontrol sistemi , alüminyum lehimin hassas ısıtma eğrisini gerçekleştirmek için her ısıtma bölgesinde kademesiz hız değişimi iletimi ve iş parçalarının hassas kontrol çalışma zamanını gerçekleştirir.
 • Yüksek hassasiyetli oksijen analizörü , alüminyum lehimleme fırınının atmosferini zamanında ve doğru bir şekilde ölçmek için gelişmiş bir araç sağlamıştır.
 • Sprey akıstırıcı, kompakt tasarım ve kolay kullanım özelliklerine sahiptir. Püskürtme başlığı, iş parçaları üzerinde yeterli miktarda püskürtme sağlar. Hava üfleyici, ekstra akının patlayabileceğini garanti eder.
 • Yüksek hızda dolaşan hava ve kuru fırının yüksek ısınma kabiliyeti, fırına giden parçaların lehimleme kalitesini etkileyecek herhangi bir nem getirmemesini sağlar.
 • Su soğutma bölümü, soğutma sıcaklığının kontrol edilebildiğini ve derzlerin metalurjik yapısını ince ve kompakt hale getirmek için proses eğrisinin ihtiyacını karşılar.
 • Hava soğutma odasındaki üfleyici, güçlü soğutma kapasitesine ve düşük gürültüye sahip özelliklere sahiptir, operatörlerin temiz ve konforlu çalışma ortamı garanti edilir.
 • Gelişmiş kontrol sistemi, genel uyarı ve koruma sistemi , hem fırının hem de operatörün güvenliğini sağlar.

Aojie hakkında


1990'ların başında başlayan Xi'an Aojie, ilk örgü-kayış kontrollü atmosfer sürekli lehimleme fırınını tasarladı ve üretti. Takip eden yıllarda, Xi'an Aojie, gelişmiş lehimleme fırınları ve ısıl işlem ekipmanlarının bağımsız araştırma ve geliştirilmesini taahhüt etmiştir. Günümüzde, Aojie mesh-belt sürekli kontrollü atmosfer lehimleme fırını, benzersiz avantajları nedeniyle ithal ekipmanları başarıyla değiştirmiştir. Aojie mesh-belt kontrollü atmosfer lehimleme fırınları, otomobil, aero-uzay ve havacılık endüstrileri, vb. Endüstrileri tarafından paslanmaz çelik, karbon çelik, alüminyum, pirinç ve bakır vb. Parçaların lehimlenmesinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Xi'an Aojie, fizibilite çalışmaları, tesis analizi ve planlaması gibi ilk teknik hizmetlerden başlayarak, ekipman üretimi, sistem kurulumu, fırın devreye alma ve operatör eğitimi ile devam eden eksiksiz bir hizmet tedarikçisidir.

Aojie, müşterilerin yüksek kaliteli ve düşük maliyetli ürünler üretmeleri için daima güvenilir ekipman ve teknik destek sağlamayı istemektedir.

Alüminyum lehimleme fırınının teknik özellikleri

Alüminyum lehimleme proses akışı: Yağlama (yağ giderme veya su temizleme yağ giderme) parçalarını - lehimleme sprey - kurutma - ön ısıtma - lehimleme - soğutma (koruyucu atmosfer altında) - güçlü soğutma - parçaları

Lehimleme fırınındaki atmosfer, lehimleme işlemi sırasında önemlidir, Oksijen konsantrasyonunun 10 ppm'nin altında olması ve çizilme noktasının -72 ° C'den düşük olmasını gerektirir. Aynı ürünün sıcaklık homojenliği özellikle lehimleme sıcaklığına ulaşıldığında önemlidir, genel gereksinim ± 3 ℃'dir. Bazı ürünler için gereksinimleri daha yüksek

Alüminyum lehimleme fırınının ana özellikleri

 1. Lehimleme ajanının karıştırılmasından, püskürtmenin, kurutmanın, lehimlemenin soğutmaya kadar sürekli ve otomatik olarak çalıştırılması, seri üretimin güvenilir bir şekilde yapılmasını sağlar ve maliyeti en büyük ölçüde azaltır.
 2. Kurutma sıcaklığı, lehimleme hızı, lehimleme sıcaklığı, ısınma oranı, azot akışı ve basınç gibi sert lehimleme kalitesi ile ilgili parametre, ürün stabilitesini sağlayan program ayarlandıktan sonra otomatik olarak kontrol edilir.
 3. Tüm kilit bileşenler, alüminyum lehimleme fırınının güvenilirliğini sağlamak için global olarak tedarik edilmektedir.
 4. Fırında bulunan muflama bölmesi, 8 mm veya daha fazla kalınlığa sahip ithal paslanmaz çelik levhadan (SUS316L) yapılır.
 5. Alüminyum lehimleme fırın gelişmiş otomatik sıcaklık kontrol teknolojisini benimser, sıcaklık kontrol hassasiyeti 1 ° C'dir.
 6. Alüminyum lehimleme fırınının gelişmiş atmosfer koruma tasarımı, lehimleme fırını çalışırken ve N2'nin miktarı minimum olduğunda fırındaki N2'nin tamamen korunmasını sağlar.

Alüminyum Lehim Fırını Parametreleri

model

Örgü kayışı genişliği (mm)

Alanı Kullanarak Etkili

(G x H) mm

Standart konfigürasyon Toplam güç

N 2 Tüketimi

m ³ / h

Soğutma Suyu Tüketimi
AJLL800 800 700 x 200 Yağ alma-Sprey-Kurutma-Lehimleme 530 50 6
AJLL1000 1000 900 x 200 730 60 7
AJLL1000 1000 900 x 200 850 80 8
AJLL1200 1200 1100 x 200 780 70 8
AJLL1300 1300 Çok 1200 x 200 830 80 9

İletişim bilgileri
Xi'an Aojie Electric Heating Equipment Engineering Co., Ltd.

İlgili kişi: aojie

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)