Xi'an Aojie Electric Heating Equipment Engineering Co., Ltd.
Çok Çalışmak ve Her Gün İlerlemek

Üstün Kalite ve En İyi Hizmet!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerYüksek sıcaklık lehimleme

Inverter ile Yüksek Sıcaklık Gaz Isıtma Fırını Lehim Ekipmanları Hız Kontrol

Sertifika
Çin Xi'an Aojie Electric Heating Equipment Engineering Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Xi'an Aojie Electric Heating Equipment Engineering Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Inverter ile Yüksek Sıcaklık Gaz Isıtma Fırını Lehim Ekipmanları Hız Kontrol

High Temp Gas Heating Furnace Brazing Equipment Speed Controller With Inverter
High Temp Gas Heating Furnace Brazing Equipment Speed Controller With Inverter

Büyük resim :  Inverter ile Yüksek Sıcaklık Gaz Isıtma Fırını Lehim Ekipmanları Hız Kontrol

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Aojie
Sertifika: CE
Model numarası: RCWE 12-13 × 180 × 8, RCWE 12-22 × 260 × 16, RCWE 9-31 × 280 × 30, RCWE 12-31 × 300 × 22

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: Bu, ekipmanın boyutuna ve boyutuna bağlıdır.
Teslim süresi: 24 iş haftası
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: yılda 150 setleri
Detaylı ürün tanımı
Bant Genişliği: 130/220/350/400 Min sipariş: 1 Set
Garanti: bir yıl özelleştirilmiş hizmet: Evet
Yetenek temini: yılda 150 setleri Ödeme Şekli: Telgraf transferi
Vurgulamak:

automatic brazing machine

,

high temperature vacuum furnace

İnvertörlü Hız Kontrol Cihazı, Fırın Lehimleme Ekipmanı, Yüksek Sıcaklık

genel bakış

Gaz ısıtma lehimleme fırını, teknisyenlerimizin bilgisine ve Japonya, Almanya ve benzeri gibi denizaşırı ülkelerdeki gelişmiş deneyimlere dayanmaktadır. Her iki parçayı da entegre ediyoruz ve bu yeni fırın türünü yaratmak için yenilik yapıyoruz.

H ard lehimleme

lehimleme lehim 450 ° C'den fazla erime noktasına ve yüksek birleşme direncine sahiptir. Sert lehim bağlantılarının mukavemeti yüksektir, bazı lehim lehim maddeleri yüksek sıcaklıkta kullanılabilir. Sert lehimleme, alüminyum, gümüş, bakır, manganez ve nikele dayanan en yaygın kullanılan lehim için çok çeşitli lehim türleri vardır. Alüminyum taban lehim genellikle alüminyum ürünleri lehimlemek için kullanılır.Gümüş taban bakır dolgu metal genellikle bakır ve demir parçalar lehimlemek için kullanılır.

Gaz ısıtma lehimleme fırını büyük ölçüde ön ısıtma bölgesi, ısıtma yalıtım bölgesi, soğutma bölgesi, ısı değiştirici, gaz ısıtma sistemi, örgü kayış iletim mekanizması, taşıyıcı gaz tedariki, su soğutma sistemi ve kontrol sisteminden oluşmaktadır.

Avantajları

Yüksek hassasiyetli mikro işlemci kontrollü termometre ve PLC sorumludur. fırın sıcaklığının kontrolü. Değişken frekans regülatörü , örgü kayış iletim kontrolü için kullanılır. Muffle, ısıya dayanıklı malzemeyi, özellikle de nadir toprak elementleri olan çelik levhayı benimser. Isıtma fırınında yüksek ısı yalıtım performans malzemesi olan yanmaz kullanılır . Güvenlik ve etkinliği garanti etmek için uyarı cihazı tam donanımlıdır.

Lehim Sınıflaması

Alev Lehimleme: Kaynak, ısı kaynağı olarak oksijen veya basınçlı hava ile karışan yanıcı gazın yanma alevi kullanılarak yapılır.

Daldırma lehimleme: İş parçasının tamamını veya bir kısmını lehimleme maddesiyle kaplı bir lehim banyosuna veya moltan tuzlu tuz banyosuna daldırın. Bu yöntem, düzgün sıcaklık kontrolü yanı sıra düzgün ve hızlı ısıtma sağlar, büyük bileşenlerin seri üretim ve lehimleme için uygundur. Tuz banyosundaki tuz çoğunlukla akıdan oluşur. Lehimleme işleminden sonra iş parçası üzerinde genellikle büyük miktarda lehimleme maddesi bırakılır ve temizlik işi ağırdır.

İndüksiyon lehimleme: Isı kaynağı olarak yüksek frekanslı orta frekans veya güç frekansı indüksiyon akımını kullanan kaynak yöntemi. Yüksek frekanslı ısıtma, ince duvar boru bağlantılarının kaynağına uygundur. Özellikle roketler üzerinde demonte edilmeleri gereken boru ek parçaları gibi büyük bileşenlerin kaynaklanması için uygundur.

Fırın lehimleme: Lehim ile birleştirilmiş iş parçasını ısıtmak ve kaynak yapmak için fırına koyunuz, lehimleme maddesi genellikle gereklidir, Ayrıca azaltma veya inert gazlarla da korunabilir. Sürekli fırın seri üretimde kullanılabilir

Vakumlu lehimleme: İş parçası vakum odasında ısıtılır ve yüksek kaliteli ürünlerin ve oksitlenebilir malzemelerin kaynağında kullanılır.

İletişim bilgileri
Xi'an Aojie Electric Heating Equipment Engineering Co., Ltd.

İlgili kişi: aojie

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)