Her gün çok çalışıyoruz, her gün ilerliyoruz

Üstün hizmet, birinci sınıf hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerDX Atmosfer Jeneratörü

Dayanıklı DX Atmosfer Jeneratör Metal Termal Tedavi Normalleştirme Süreci

Sertifika
iyi kalite Sürekli Lehim Fırını satış için
iyi kalite Sürekli Lehim Fırını satış için
Ben sohbet şimdi

Dayanıklı DX Atmosfer Jeneratör Metal Termal Tedavi Normalleştirme Süreci

Çin Dayanıklı DX Atmosfer Jeneratör Metal Termal Tedavi Normalleştirme Süreci Tedarikçi

Büyük resim :  Dayanıklı DX Atmosfer Jeneratör Metal Termal Tedavi Normalleştirme Süreci

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Aojie
Sertifika: Certificate of machinery an low voltage directives
Model numarası: AJ DX-80, AJ DX-120

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: Bu, ekipmanın boyutuna ve boyutuna bağlıdır.
Teslim süresi: 9 iş haftası
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: Her yıl 50 setleri
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Gaz Üretimi: 100 Nm³ / s, 120 Nm³ / sa erial Gaz LPG: C4H10 (% 67) + C3H8 (% 33)
Köken: Çin Hammadde: Doğal gaz
Tyepe: Yeni Kullanım: Koruyucu gaz

Normalleştirme Süreci, DX Atmosfer Üreteci, Metallerin Isıl İşlemi

genel bakış

Ekzotermik gaz, demir dışı metaller ve yumuşak çelik, sinter demir ve demir dışı metal parçaları, bakır lehimleme düşük karbonlu çelik bileşenleri ve yüzey metal buhar kaybı olmayan gümüş pirinçten pirinç parçaların tavlanması sırasında parlak ürün üreten güvenli, ucuz bir fırın koruyucu atmosferdir. .

Ekzotermik gaz jeneratörleri, seçilen hava-gaz oranına bağlı olarak ya yalın ya da zengin bir atmosfer bileşimi üretir. Ekzotermik gaz, bir doğalgazın yakılmasıyla bir ekzotermik gaz jeneratöründe üretilebilen koruyucu bir gaz olarak metallerin ısıl işlemi için kullanılır.

Zengin ve zengin atmosferin farklı etkileri vardır.

Endüstriyel fırınlarda kullanım için ekzotermik gaz jeneratörleri sunuyoruz. Aojie, her tip fırının ünlü bir üreticisidir ve bu nedenle gaz jeneratörlerinin tasarımı ve adaptasyonu konusunda çok deneyime sahiptir. Müşterilerimiz ürünlerimizden çok memnunlar.

H ard lehimleme

Lehimleme lehiminde 450 ° C'den yüksek erime noktası ve yüksek derz dayanımı vardır. Sert lehim bağlantılarının mukavemeti yüksektir, bazı lehim lehim maddeleri yüksek sıcaklıklarda kullanılabilir. Sert lehimleme, alüminyum, gümüş, bakır, manganez ve nikele dayanan en yaygın kullanılan lehim için çok çeşitli lehim türleri vardır. Alüminyum taban lehimi genellikle alüminyum ürünleri lehimlemek için kullanılır. Gümüş taban bakır dolgu metali genellikle bakır ve demir parçaların lehimlenmesinde kullanılır.

Aojie hakkında


1990'ların başında başlayan Xi'an Aojie, ilk örgü-kayış kontrollü atmosfer sürekli lehimleme fırınını tasarladı ve üretti. Takip eden yıllarda, Xi'an Aojie, gelişmiş lehimleme fırınları ve ısıl işlem ekipmanlarının bağımsız araştırma ve geliştirilmesini taahhüt etmiştir. Günümüzde, Aojie mesh-belt sürekli kontrollü atmosfer lehimleme fırını, benzersiz avantajları nedeniyle ithal ekipmanları başarıyla değiştirmiştir. Aojie mesh-belt kontrollü atmosfer lehimleme fırınları, otomobil, aero-uzay ve havacılık endüstrileri, vb. Endüstrileri tarafından paslanmaz çelik, karbon çelik, alüminyum, pirinç ve bakır vb. Parçaların lehimlenmesinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Xi'an Aojie, fizibilite çalışmaları, tesis analizi ve planlaması gibi ilk teknik hizmetlerden başlayarak, ekipman üretimi, sistem kurulumu, fırın devreye alma ve operatör eğitimi ile devam eden eksiksiz bir hizmet tedarikçisidir.

Aojie, müşterilerin yüksek kaliteli ve düşük maliyetli ürünler üretmeleri için daima güvenilir ekipman ve teknik destek sağlamayı istemektedir.

İletişim bilgileri
Xi'an Aojie Electric Heating Equipment Engineering Co., Ltd.

İlgili kişi: aojie

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)