Her gün çok çalışıyoruz, her gün ilerliyoruz

Üstün hizmet, birinci sınıf hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFırın Lehimleme Ekipmanları

Bakır Eşanjör İş Parçası için Sürekli Gaz Ocağı Lehim Ekipmanları

Sertifika
iyi kalite Sürekli Lehim Fırını satış için
iyi kalite Sürekli Lehim Fırını satış için
Ben sohbet şimdi

Bakır Eşanjör İş Parçası için Sürekli Gaz Ocağı Lehim Ekipmanları

Çin Bakır Eşanjör İş Parçası için Sürekli Gaz Ocağı Lehim Ekipmanları Tedarikçi

Büyük resim :  Bakır Eşanjör İş Parçası için Sürekli Gaz Ocağı Lehim Ekipmanları

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Aojie
Sertifika: Certificate of machinery an low voltage directives
Model numarası: AJLL800, AJLL1000, AJLL1000

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: Bu, ekipmanın boyutuna ve boyutuna bağlıdır.
Teslim süresi: 15 çalışma haftası - 40 iş haftası
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 10 takım / yıl
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Köken: Çin Sertifika: CE
Yetenek temini: Yılda 10 setleri Koşul: Yeni
Garanti: bir yıl After-Sale Servisi: Evet

Gelişmiş Sıcaklık Kontrolü, Fırın Lehimleme Donanımı, Mesh Belt Gaz Alüminyum

Bu örgü kayış sürekli gaz alüminyum lehimleme fırını ağırlıklı olarak alüminyum ve demir, paslanmaz çelik ve alüminyum levha, bakır vb için kullanılır. Bu tür ekipmanların arıtılmasından sonra, ürün yüzeyi oksidasyon olmaksızın parlak hale gelir.

Fırın endüstriyel tasarım, şık tasarım, rasyonel yapı, enerji tasarrufu, yüksek ısı verimliliği, istikrarlı üretim kalitesi, güvenli ve kolay kullanım özelliklerine sahiptir.

Gelişmiş sıcaklık kontrol yöntemleri: Akıllı termostat ve silikon kontrollü redresör, ± 1 temperature sıcaklık kontrol hassasiyeti sağlar. Endüstriyel fırın olarak ileri, güvenilir, uygulanabilir ve uygun maliyetlidir.

Yağ alma fırını doğal gaz veya elektrikle ısıtılır. Çekirdekdeki yağ, sirküle eden sıcak hava ile karıştırma fanından çıkarılacaktır. Bu işlem sırasında, yağlama yağı buharlaşacak, daha sonra yakma fırını içinde yanacaktır. Bu fırının sıcaklık kontrolü PID ile ayarlanır. Örgü kayış genişliğinde, sıcaklık bütünlüğü ± 10 içinde olacaktır.

Son egzoz gazı, 300 ° C'nin altındadır , vida bıçakları, bekleme süresini (en az 1s) ve% 95'lik bölme verimliliğini sağlamak için mufluda tasarlanmıştır. Yanma odasına girmeden önce yağ alma fırınındaki egzoz gazı ısı eşanjörü ile aktarılmalı ve ısı değişiminden sonra egzoz gazı sıcaklığı 400 ° C'den düşük olmamalıdır. Isı verimliliği% 50'den fazladır.

Ön ısıtma fırını giriş perdesi kutusuna bağlanır ve doğal gaz ile ısıtılır. Bütün bant genişliğinin içinde, fırın sıcaklığı homojenliği ± 5 ° C (Hareketli bölümün aynı bölümüne dayanarak) içinde olacaktır. Çekirdeğin temperleme bölümü ± 2 ° C içinde olacaktır.

H ard lehimleme

Lehimleme lehiminde 450 ° C'den yüksek erime noktası ve yüksek derz dayanımı vardır. Sert lehim bağlantılarının mukavemeti yüksektir, bazı lehim lehim maddeleri yüksek sıcaklıklarda kullanılabilir. Sert lehimleme, alüminyum, gümüş, bakır, manganez ve nikele dayanan en yaygın kullanılan lehim için çok çeşitli lehim türleri vardır. Alüminyum taban lehimi genellikle alüminyum ürünleri lehimlemek için kullanılır. Gümüş taban bakır dolgu metali genellikle bakır ve demir parçaların lehimlenmesinde kullanılır.

Hakkımızda


1990'ların başında başlayan Xi'an Aojie, ilk örgü-kayış kontrollü atmosfer sürekli lehimleme fırınını tasarladı ve üretti. Takip eden yıllarda, Xi'an Aojie, gelişmiş lehimleme fırınları ve ısıl işlem ekipmanlarının bağımsız araştırma ve geliştirilmesini taahhüt etmiştir. Günümüzde, Aojie mesh-belt sürekli kontrollü atmosfer lehimleme fırını, benzersiz avantajları nedeniyle ithal ekipmanları başarıyla değiştirmiştir. Aojie mesh-belt kontrollü atmosfer lehimleme fırınları, otomobil, aero-uzay ve havacılık endüstrileri, vb. Endüstrileri tarafından paslanmaz çelik, karbon çelik, alüminyum, pirinç ve bakır vb. Parçaların lehimlenmesinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Xi'an Aojie, fizibilite çalışmaları, tesis analizi ve planlaması gibi ilk teknik hizmetlerden başlayarak, ekipman üretimi, sistem kurulumu, fırın devreye alma ve operatör eğitimi ile devam eden eksiksiz bir hizmet tedarikçisidir.

Aojie, müşterilerin yüksek kaliteli ve düşük maliyetli ürünler üretmeleri için daima güvenilir ekipman ve teknik destek sağlamayı istemektedir.

İletişim bilgileri
Xi'an Aojie Electric Heating Equipment Engineering Co., Ltd.

İlgili kişi: aojie

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)